Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni halkalar ekleyeceğiz

ANKARA (İGFA) –Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 14 Mayıs’tan itibaren 21 yıldır devam eden başarı zincirine yeni halkalar katacaklarını ve Türkiye Yüzyılını omuz omuza inşa edeceklerini bildirdi. yine milletle omuz omuza.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı paylaşımda, ülkeyi yönetme görevini devraldıkları 2002 yılından bu yana “büyük ve güçlü Türkiye” aşkıyla canla başla çalıştıklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı paylaşımda, milletin omuzlarına yüklediği güveni hakkıyla sandıkta tasdik etmeye çalıştıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Bu uğurda ne sıkıntılar çektik Allah bilir, aziz milletimiz bilir. Bugün kişi başına düşen milli gelir 3 bin 600 dolardan 10 bin 650 dolara çıkarsa… kim yerine yılda 255 milyar dolar ihracat yapıyor. 36 milyar dolar… Tarımsal gayri safi yurtiçi hasılası 407 milyar lira… Geçmiş… Merkez Bankası rezervi toplamda 115 milyar dolara ulaşıyor… İstihdamı 32 milyonun sonuna getiriyor, yılda 51.5 milyon turist ağırlıyor.. Tarihinin en büyük ulaşım, savunma, teknoloji, elektrik, sağlık, konut ve çevre projelerini üstlenmek… Emeklisini, emekçisini, memurunu enflasyona boğmayan deprem felaketine rağmen… Güçlü bir Türkiye varsa. ekonomisi, güçlü altyapısı, büyük hedefleri ve özgüveni yüksek, 85 milyon vatandaşıyla, 81 iliyle herkesin payı var.”

“TÜRKİYE’NİN YÜZYILINI MİLLETİMİZLE İNŞA EDECEĞİZ”

Bu başarıda en az Tayyip Erdoğan kadar sanayici, işçi, çiftçi, tüccar, ev hanımı ve memurun da ter döktüğünü ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye davasında birlik oldukları Cumhur İttifakı’ndaki ortaklarının yanı sıra AK Parti, başarıya katkı sağladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı paylaşımda, “Bu başarı, siyasi görüşü, mezhebi, kökeni ne olursa olsun ‘önce ülkem’ diyen tüm vatandaşlarımızın emeğinin eseridir. 14 Mayıs itibarıyla yeni linkler ekleyeceğiz. 21 yıldır devam eden bu başarılar zincirinin Türkiye Asrını yeniden milletimizle omuz omuza inşa edeceğiz.” terimleri kullandı.

haberayranci.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu